I Ogólnopolski Kongres Kół Naukowych Prawa Medycznego

Dodał  |  0 Komentarzy

Szanowni Państwo

Studenckie Koło Naukowe Prawa Medycznego Lex Medica UMK ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe, bo podwójne wydarzenie!

I Ogólnopolski Kongres Kół Naukowych Prawa Medycznego odbędzie się 15 marca 2018 roku na Sali Posiedzeń Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zależy nam na obecności przedstawicieli każdego koła zajmującego się tą tematyką.
Do współorganizowania zaprosiliśmy najstarsze koło naukowe prawa medycznego w Polsce – Koło Naukowe Lege Artis działające na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Koło Naukowe Prawa Medycznego z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Głównym założeniem Kongresu jest chęć zacieśnienia współpracy na szczeblu ogólnopolskim, stworzenie nowych kanałów przepływu informacji oraz przede wszystkim integracja pasjonatów prawa medycznego.

W dniach 16-17 marca 2018 roku odbędzie się druga edycja Konferencji Naukowej „Prawo medyczne w ujęciu interdyscyplinarnym”, która tak jak ubiegłoroczna, ma na celu zrzeszenie studentów i doktorantów, którzy są żywo zainteresowani prawem medycznym. Ogólny zakres tematu pozwoli nam poruszyć wiele istotnych zagadnień oraz aktualnych problemów, a także podjąć dyskusję o wyzwaniach z jakimi w przyszłości, to być może nam przyjdzie się zmierzyć.

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/1164019220402105/?active_tab=about

Zapraszamy!