NEMP 2019 – Nowoczesna Edukacja Medyczna w Polsce

Dodał  |  0 Komentarzy

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą wykorzystaniu nowoczesnych technologii w nauczaniu i podnoszeniu swoich kompetencji zawodowych od poziomu studenta do eksperta.

#NEMP 2019 odbędzie się 24 maja 2019r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w godzinach 8.00 – 19.00 (konferencja 1-dniowa).

Konferencja posiada m.in. patronat honorowy: Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie, Rektora WUM, Rektora CMUJ, Rektora Uniwersytetu im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Centrum Kształcenia Podyplomowego, Porozumienia Rezydentów.

Za udział w konferencji przyznanych będzie 10 pkt edukacyjnych. 

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Wśród prelegentów znajdują się autorytety ze świata medycyny, edukacji medycznej i techniki m. in.: prof. dr hab. n. med. Konrad Karcz, Monachium, dr inż. Przemysław Korzeniowski, Londyn, prof. Chi – Ming Chow, Toronto, Robert G. Louis MD, Kalifornia, prof. Rakesh Patel., Nottingham, prof. Theo Wiggers, Groningen, a także Minister Zdrowia prof. Łukasz Szumowski i prof. Ryszard Gellert.

Konferencja to platforma do rozmowy na temat obecnego systemu szkolenia Medyków w Polsce. MEDtube jako organizator wspólnie z autorytetami świata nauki, medycyny i biznesu zaproponuje konkretne rozwiązania. Spotkanie pozwoli również poznać niedawno wprowadzone na rynek medyczny innowacyjne rozwiązania. Wierzymy, że przyczyni się to do sprawniejszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez pracowników ochrony zdrowia.

NEMP 2019 jest adresowany do wszystkich osób zaangażowanych w proces profesjonalnej edukacji medycznej, dla których wysoki poziom nauczania jest priorytetem, w szczególności do: 

• lekarzy i lekarzy stomatologów,

• nauczycieli akademickich,

• organizatorów szkoleń i konferencji,

• firm dostarczających nowe technologie w medycynie (EdTech, MedTech),

• towarzystw naukowych i lekarskich, samorządu lekarskiego,

• administracji publicznej,

• studentów kierunków medycznych. Jest to już druga edycja wydarzenia.
W załączniku znajduje się program konferencji oraz plakat.
Możecie Państwo zarejestrować się poprzez stronę internetową:https://medtube.pl/konferencja/
Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/811335352547961/
Wspólnie udowodnijmy, że nauka nie musi być nudna!